Far Cry 3 - İnceleme ve Benzer Oyun Önerileri
 
 
Far Cry 3
88

  Far Cry 3

Metacritic Puanı: 88

Steam Puanı: %89 Olumlu

İncelemeyi 1128 kişi görüntüledi

Oyunönerilerim Üye Puanı: 10/10

Far Cry 3

Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2012

   Far Cry 3, tatil yapmak için gittikleri ada içinde korsanlar tarafından esir alınan bir grup arkadaşın hikayesini anlatmaktadır. Bu oyunumuz sizlere sürükleyici bir ana hikaye ve akılda kalıcı yardımcı karakterler sunacaktır. Far Cry 3, etkileyici atmosfere sahip adasında ve yırtıcı hayvanların cirit attığı ormanlarında özgürce gezebilme imkanı sunmaktadır. Oyunumuzun kötülerinden olan Vaas karakteri çok başarılı bir şekilde işlenmiş olup, sizi kendisine hayran bıraktıracak bir potansiyele sahiptir. Korsanlarla dolu bir adada yalnız başınıza ilerleyeceğiniz bu oyunda, ana karakteriniz olan Jason Brody'nin yeniden doğuşuna tanıklık edeceksiniz. Çatışma tarzınıza uygun silahları seçerek ister gizli ister saldırgan bir ilerleme yöntemi seçebilirsiniz. Karakterinizde geliştirmek istediğiniz yetenekleri vücudunuza dövme olarak yapabileceksiniz. Yapay zekanın ara sıra tutarsız davranmasını görmezden gelebilirseniz uzun soluklu ve eğlenceli bir deneyim sizleri bekliyor olacaktır. Steam logosuna tıklayarak bu oyuna ulaşabilir, dilerseniz aşağıda bulunan oyun ile ilgili Youtube videolarına bakabilir ve bu oyunu beğendiyseniz bu sayfada bulunan benzer oyunlara da göz atabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

Oyunun Yorumları (3)

  1. serinin en önemli oyunudur benim gözümde. açık dünya ve özgür oynanışı ile kendine çekiyor. karakter gelişimi gerçekten çok iyi ilk başta hiç bir şey bilmezken savşmayı ve hayatta kalmayı öğrenip düşmanlar için ölümcül olabiliyor karakterimiz. silah çeşitliliği çok iyi. vuruş mekniği ve hissi gerçekten çok iyi kötü adam vaas ancak kız kardeşi ondanda kötü senaryo bakımından iyi bi ters köşe...

    0     0
  2. yan görevlerin de ana hikaye kadar eğlenceli olduğu nadir oyunlardan biri.gerek grafik gerek oynanış açısından da çok iyi.ayrica çok sürükleyici bir hikayesi var.far cry serisinin açık ara en iyi oyunu.

    0     0
  3. Serinin en güzel oyunu diyebilirim. Ana karakterden ziyade kötü adamı daha çok sevdiğiniz bir oyun. Far Cry serisinde oynanış olarak çok bir değişiklik yoktur oyunlar arasında. Ancak bu oyun hikayesiyle diğerlerini geride bırakıyor.

    0     0

Yorum Yap (Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir !) Giriş yap

Benzer Oyunlar