En Komik Animeler

En Komik Animeler

Anime Tavsiyeleri. Komedi Animeleri. En İyi Komedi Animeleri. Komik Animeler. Anime Önerileri. Eğlenceli Animeler. En Komik Animeler

 Anime izlemek istiyorum ama derin bir hikayesi olmasın daha çok eğlenceli olsun arayışındaysanız şaun doğru adrestesiniz. İzlediğinizde senaryosu ile kafa ütülemeyen sadece eğlence amacı olan sizi güldürme potansiyeli yüksek olan animelerden bahsedeceğim. Listemize başlayalım.

One Punch Man

Bir animede ciddi bir hikayeden ziyade eğlenmek istiyorsanız bu anime ilk durağınız olmalıdır. Herkese tek atan Saitama'nın maceraları sizi gülme krizlerine sokabilir. Bir evrende en güçlü kişi olmak hiç bu kadar sıkıcı olmamıştı. Kazanılması en çok arzu edilen şey olan gücün nasıl bu kadar can sıkan sorunlara yol açtığını görmek için bu kısa animeyi kesinlikle izlemelisiniz.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

The Disastrous Life of Saiki K.

Ben uzun ciddi animelere başlamak istemiyorum diyorsanız Saiki imdadınıza yetişecektir. Anime, psişik güçleri olan Saiki'nin sıradan birisi olma çabalarını anlatmaktadır. Amacı sadece sizi güldürmek olan bu anime, sizlere bol bol kahkaha attıracak. Her bölümünde farklı farklı konuları ele alan animenin ciddi bir konusu yoktur. Gözümde tek eksisi bazen o kadar hızlı konuşuyorlar ki yazıları takip etmek zorlaşıyor.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Slam Dunk

Bu anime, çok eski bir basketbol animesidir. Çizimlerine takılmadan izlemeye devam edebilirseniz etkileyici hikayesi ile sizlere kendisini sevdirmeyi başaracaktır. Bu animede basketbol dışında da aşırı komik hikayelerle karşılaşacaksınız. Aşırı eğlenceli ve sürükleyici bir anime olan Slam Dunk, 101 bölümden sonra bitmektedir. Hikayenin gerçek sonunu öğrenmek istiyorsanız mangasını okumanız gerekmektedir.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Naruto : Rock Lee & His Ninja Pals

Naruto animesini izlemiş ya da az çok karakterlere gözünüz aşina ise bu animeyi kesin izlemelisiniz. Tamamen komedi amaçlı bir animedir. Rock Lee karakterinin başrol olduğu ve koca kafalar formatında olan bu anime, sizi gülmekten kırıp geçirecektir. Naruto evrenini bilen bir kişinin mutlaka bu eğlenceli içeriğe göz atması gerekir.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

Bonus olarak; Attack on Titan: Junior High

 Attack on Titan animesini izlediyseniz kesinlikle bu komik versiyonuna da göz atmanızı öneririm. Kısa ve çerez tadında bir anime serisidir. Eğlencenin doruklara ulaştığını söyleyebilirim. Normal animesinde bulunan kan, vahşet, çaresizlik gibi konular yerini tamamen eğlenceye bırakacaktır.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.