En İyi Grafiklere Sahip Oyunlar

En İyi Grafiklere Sahip Oyunlar

En iyi grafiklere sahip oyunlar. En iyi görsellere sahip oyunlar. Grafikleri güzel oyunlar. En başarılı grafiklere sahip oyunlar.

 Bu yazımızda gözlerinizin pasını silebilecek oyunlardan bahsedeceğim. Bazı oyunlar vardır sadece sıradan bir oyun olarak değerlendirmek o oyunlara haksızlık yapmak olur. Bu bahsettiğimiz oyunlar, görselliği ve sanat tasarımıyla sizlere görsel bir şölen sunabilmektedir. En iyi grafiklere sahip oyunlar listemize başlayalım.

The Witcher 3: Wild Hunt

 The Witcher 3: Wild Hunt, Rivialı Geralt'ın maceralarını bize anlatmaktadır. Bu oyun, harika grafikleri ile sizlere görsel bir şölen sunacaktır. Oyunumuz, etkileyici atmosferlere sahip bölgelerin bulunduğu devasa bir açık dünyaya sahiptir. Devasa açık dünyası içerisinde, özenle yazılmış karakter diyalogları ile karşılaşacaksınız. Bu yapımda, sizlere her zaman yol arkadaşlığı edecek olan atınız Roach ile mükemmel manzaralar eşliğinde sürükleyici bir hikaye deneyimi yaşayacaksınız. The Witcher 3: Wild Hunt, ana hikayesinin dışında da ilginizi çekebilecek yan görevler ve etkileyici kısa hikayeleri bünyesinde barındırmaktadır. Etkileyici dünyasında özgürce gezebilecek, özel güçleriniz yardımıyla düşmanlarınızı avlayabileceksiniz. Yaratıklardan ve insanlardan elde edeceğiniz bileşenler sayesinde kendi iksirlerinizi oluşturabilecek ve eşyalarınızın geliştirmelerini yapabileceksiniz. Kaliteli vuruş hissine sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt, göze hoş gelecek dövüş sahneleri ile sizlere nefes kesen bir aksiyon deneyimi sunacaktır. Sizlere eğlence dolu vakitler geçirtecek uzun soluklu bu şaheser yapıma mutlaka bir şans vermelisiniz.

Bu oyun ilginizi çektiyse detaylı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.

Ryse: Son of Rome

 Ryse: Son of Rome, ailesi barbarlar tarafından öldürülürken buna şahitlik eden genç Roma askeri olan Marius Titus'un intikam alma hikayesini konu almaktadır. Oyunumuzda gözlerinizi kamaştıracak grafikler ile süslenmiş etkileyici savaş atmosferleriyle karşılaşacaksınız. Sinematikleri film tadında olan bir ana hikayesi bulunmaktadır. Karakterlerin mimik ve diyaloglarının çok başarılı bir şekilde aktarıldığını söyleyebilirim. Oyunumuzun hikayesi ortalama bir ana hikayeden fazlasını sizlere sunmayı başaracaktır. Roma dönemini düzenli roma lejyonları ve acımasız gladyatörler ile kaliteli bir şekilde yansıtmayı başarmıştır. Vahşi ve göze hoş gelen bitirici hareketler izleyecek olsanız bile oynanış kendini fazlasıyla tekrar edecektir. Düşman çeşitliliğinin fazla olmaması da biraz canınızı sıkabilir. Ana hikayemizin kısa sürmesi de başka can sıkıcı unsurdur. Bu saydığım olumsuzluklara rağmen sizlere görsel bir şölen sunacak bu yapıma mutlaka bir şans vermelisiniz.

Bu oyun ilginizi çektiyse detaylı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.

Rise of the Tomb Raider

 Rise of the Tomb Raider, ölümsüzlüğün sırrını keşfetmek isteyen Lara Croft'un maceralarını anlatmaktadır. Ortalama üstü bir ana hikayeye sahip olan Rise of the Tomb Raider, sizlere nefes kesen manzaralarıyla görsel bir şölen sunacaktır. Keşfedeceğiniz birbirinden farklı bölgelerin atmosferleri sizlere büyüleyici bir keşif deneyimi yaşatacaktır. Harika grafikler eşliğinde açık dünyasında özgürce gezebilecek, eşsiz tasarımlara sahip yeni mekanlar keşfedebileceksiniz. Doyurucu oyun süresi boyunca çeşitli yan aktiviteler yaparak karakterinizi güçlendirebileceksiniz. Rise of the Tomb Raider, farklı silah ve ekipmanlar yardımıyla sizlere özgür bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyunda gizlice ilerleyip düşmanlarınızın hakkından gelebilir ya da saldırgan bir oyun stili ile işlerini bitirebilirsiniz. Oyunun içerisinde bulunan mezarları keşfedebilmeniz için birbirinden farklı bulmacaları çözmeniz gerekmektedir. Bu oyunun açık dünyasını keşfetmek sizlere eğlenceli vakitler geçirtecektir.

Bu oyun ilginizi çektiyse detaylı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.

Ori and the Blind Forest

 Ori and the Blind Forest, Nibel ormanındaki ruh ağacından bir fırtına sırasında düşen Ori'nin ve onu bulan Naru'nun hikayelerini anlatmaktadır. Ori and the Blind Forest büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Göz kamaştırıcı görselliği ve akılda kalıcı müzikleri ile gönlünüzü fethedecektir. Etkileyici görsel anlatımına ek olarak oyunculara merak uyandırıcı bir ana hikaye sunacaktır. Ori isimli sevimli karakterinizin yeteneklerini geliştirecek, bu yetenekler ile karışınıza çıkacak düşman gruplarını alt edebileceksiniz. Oyunumuzun sizleri yıldıracak bir zorluğu olduğunu söyleyebilirim. Zorlayıcı düşmanlara karşı hızlı saldırılar yapmanız gerekmektedir. Bu oyunda bolca ölerek tecrübeler elde edeceksiniz. Tecrübelerinizin doğrultusunda yapmış olduğunuz hataları tekrar etmemeye çalışarak ilerlemeniz gerekmektedir. Ori and the Blind Forest, sizleri fazlasıyla zorlayacak olsa bile muazzam görselliğiyle ve akıcı oyun dinamikleri için mutlaka şans vermeniz gereken bir yapımdır. 

Bu oyun ilginizi çektiyse detaylı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bonus : Mortal Kombat X

 

 Mortal Kombat X, Mortal Kombat serisinin onuncu oyunudur. Bu yapım, kaliteli grafiklerine ek olarak ortalama üstü bir ana hikaye anlatımına sahiptir. Bu oyun, ana hikayesinde ilerledikçe sizlere farklı karakterlerle oynayabilme imkanı sunmaktadır. Serinin eski oyunlarına kıyasla, bitirici hareketlerin ve özel yeteneklerin görsel kalitesi bu oyunda üst düzeydedir. Mortal Kombat X, dövüşlerinizde karşılaşacağınız vahşet dolu sinematik sahnelerinin gerçekliği ile sizleri fazlasıyla etkilemeyi başaracaktır. Akıcı bir oyun deneyimi sunan Mortal Kombat X, birbirinden farklı karakterler ile oynanışa yeni bir soluk getirmiştir. Karakterlerin fazla olmasına ek olarak bu karakterlerinize oyun stilinize uygun dövüş tarzı seçebilecek, kombolarla rakiplerinize üstünlük sağlayabileceksiniz. Mortal Kombat X, arkadaşlarınızla birlikte oynarken eğlenebileceğiniz çeşitli oyun modları ile sizlere kendisini sevdirecektir. 

Bu oyun ilginizi çektiyse detaylı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.