Yeni Çıkmış Kısa Animeler

Yeni Çıkmış Kısa Animeler

Anime Tavsiyeleri. En İyi Animeler. En Yüksek Puanlı Animeler. Imdb Paunı Yüksek Animeler. Anime Önerileri. Eğlenceli Animeler.

 Bu yazımızda yakın zamanda çıkmış animelerden bahsedeceğim. Animeleri seviyorum ama çok fazla vakit ayırmak istemiyorum, bana kısa sürecek kaliteli animeler lazım diyorsanız bu yazımız tam size göre. Listemize başlayalım. 

Vinland Saga

 “Hem anime izleyeyim hem de Viking temalı olsun.” diyorsanız doğru anime Vinland Saga’dır. Savaş sahneleriyle ve kaliteli çizimleriyle bize görsel bir şölen sunmaktadır. Ana karakterin hikayesi ilgi çekici ancak bu anime ilk olarak yan karakterleri derin işlemeyi tercih etmiştir. Bu açıdan ben gibi siz de biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Animenin hikayesinin devam edecek olması bu animeyi izlemeye değer kılacaktır.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

The Promised Neverland

 Ana kahramanların çocuklar olduğu bu anime, size ilk bakışta çocuklara hitap eden bir anime izlenimi verebilir fakat ilk bölümü izledikten sonra bu fikriniz hızlıca değişecektir. Ada filminin konusunu beğendiyseniz bu animeye de kesinlikle göz atmalısınız. Animemizin hikayesinde küçük yaştaki çocuklar kaliteli eğitim aldıkları bir yurtta yaşamaktadırlar. Bu yurt dışarıdan gözüktüğü kadar masum bir yer değildir. Yurttaki bazı öğrenciler bu yurtta yanlış giden bir şeyler olduğunu farkeder ve amansız bir maceranın ortasında kendilerini bulurlar.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Dororo

 Renkli, cıvıl cıvıl anime dünyalarından sıkıldıysanız bu anime size ilaç gibi gelecektir. Dororo, karanlık ve kasvetli bir anime evrenine sahiptir. Hikayesinden ziyade animenin etkileyici atmosferi sizlerin ilgisini daha çok çekecektir. Adım başı yaratıkların kol gezdiği karanlık bir evrende küçük bir çocuk ile birlikte yolculuk hikayelerini anlatan bu yapım, atmosferi için izlemeye değer bir animedir.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

The King's Avatar

 Bu anime diğer animelerden farklı olarak bir Çin animesidir. Konuşma dilinin Çince olması sizi ilk bölüm biraz rahatsız edebilir fakat alıştığınız zaman mükemmel çizim teknikleri ve göz kamaştırıcı dövüş sahneleri sizleri mest edecektir. E-spor oyuncusu olan ana karakterimizi yaşından dolayı zorla saf dışı bırakmaya çalışan insanlar ile ana karakterimizin savaşını hikaye alan bu animeye kesinlikle göz atmalısınız.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız. 

 

Bonus: Castlevania

 

Netflix animesi olan Castlevania, Dracula'nın hikayesini anlatmaktadır. Çizimleri ve savaş sahneleri hoşunuza gidebilecek tarzdadır. Kısa bir anime olduğu için çerez niyetinde izlemenizi öneririm. Anime, farklı karakterlerin birbirinden bağımsız hikayelerini ortak bir amaç uğruna kesiştirecektir. Bu animenin İngilizce ses kadrosu çok kalitelidir. Hobbit filminden tanıdığımız Thorin Meşekalkan ana karakteri seslendiriyor.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.