Sürükleyici Anime Önerileri

Sürükleyici Anime Önerileri

Anime Tavsiyeleri. En İyi Animeler. En Yüksek Puanlı Animeler. Imdb Paunı Yüksek Animeler. Anime Önerileri. Eğlenceli Animeler. Sürükleyici Animeler.

 Animelere karşı ön yargınız varsa izlemeyi düşünüyorum ama nereden başlamalıyım diye kararsızsanız bu yazımız tam size göre. Bu yazımızda ekrandan gözünüzü alamayacağnız, bölümleri çerez niyetine tüketebileceğiniz sürükleyici animelerden bahsedeceğim. Listemize başlayalım.

 Death Note

 Death Note, anime sevmeyenlere animeleri sevdiren bir yapımdır. Hırsın, zekanın ve kana susamışlığın ön planda olduğu bu animemiz, dünyaya bakış açınızı değiştirecek ve kendinizi sorgulamanıza neden olacaktır. Ölüm meleğinin defterinin yeryüzüne düşmesiyle elinize geçecek tüm dünyayı yargılama gücünü bir düşünün. Kulağa ilgi çekici geliyor olmalı. Bu efsane yapıma mutlaka bir şans vermelisiniz.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Monster

 Monster animesi, esrarengiz senaryosu ve sürükleyici anlatımıyla sizi ekran başına kitleyebilecek bir animedir. Tenma isimli doktorumuzun, yaşam mücadelesi veren hastaları arasından seçim yapması istenmektedir. Her insanın hayatı eşit değere sahip midir düşüncesi ile yola çıkan bu animede doktorumuzu zorlu seçimler ve bu seçimlerin akıl almaz sonuçları karşılamaktadır. Animenin başından sonuna kadar hiç bitmeyen merak unsuru sizi bu animenin bağımlısı yapacaktır.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Erased

 Tüm animeler arasında izleyeceğiniz en çarpıcı animelerden birisi kesinlikle bu animedir. Hikayesiyle olsun olayların ilerleyiş biçimiyle olsun sizi adeta büyüleyecek bir yapımdır. Geçmişte yapılan bir hatayı düzeltirken başka hatalara yol açılabilen hikayeler ilginizi çekiyorsa kesinlikle bu animeyi izlemelisiniz. Suç, gerilim ve dedektiflik konularını bize mükemmel görsel anlatım tekniğiyle aktaran bir yapımdır.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Dororo

 Renkli, cıvıl cıvıl anime dünyalarından sıkıldıysanız bu anime size ilaç gibi gelecektir. Dororo, karanlık ve kasvetli bir anime evrenine sahiptir. Hikayesinden ziyade animenin etkileyici atmosferi sizlerin ilgisini daha çok çekecektir. Adım başı yaratıkların kol gezdiği karanlık bir evrende küçük bir çocuk ile birlikte yolculuk hikayelerini anlatan bu yapım, atmosferi için izlemeye değer bir animedir.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

Bonus : Your Name

 

 Your Name bir anime filmidir. 1 saat 45 dakika süren bu yapım sizi kesinlikle büyüleyecektir. Rüyalarınızda hiç tanımadığınız birinin yerine geçerek o kişinin bilinmez hayatını yaşadığınızı hayal edin. Ustalıkla işlenmiş konusuyla ve etkileyici sahneleri ile bu anime, sizi kendi evrenine hayran bıraktıracaktır. Sizlere olayları soluksuz bir şekilde takip ettirecek bu şaheser, film çıtanızı çok yükseklere çıkaracaktır.

Bu anime hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.